Publikuar: Maj 18 2022 11:26

Berese Buke , Panetone , Rreceli e te gjitha llojet e brumit

EUR

EUR
Publikuar: Maj 18 11:26
Shikime: 5
Shitet ne gjendje perfekte si e re . Eshte komplet automatike hedhë perberesit dhe ne kohen qe tregon ne ekran e nxjerr buken te pjekur .
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione