Ariete, Hekur Udhetimi

Shitet nga: PROTONMART 29 Korr 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 207 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Hekur Ariete me fuqi 880 V - mundeson hekurosje te shpejte dhe efikase.Kompakt dhe i lehte per t'u perdorur, hekurin Easy Travel mund ta merrni lehtesisht ne cdo udhetim tuajin pasi fale dorezes se saj te palosshme, ze shume pak hapesire ne valixhet tuaja.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim