Ariete HEALTHY STEAM ( 911 )

Shitet nga: PROTONMART 09 Sht 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Healthy Steam është hapësira e re e avullit nga Ariete, e cila është ideale për avullimin e peshkut, orizit, mishit, vezëve dhe perimeve, duke mbajtur shijen e tyre të pasur dhe intensive dhe duke shmangur humbjen e lëndëve ushqyese, siç janë vitaminat dhe substancat minerale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim