Markineri kafeje

Shitet nga: Kastrioti 12 Sht 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Aparate kafeje me gjetona.lek shqiptare te programume.Markineria jep 7 produkte.Makinerite Jane ne shkoder.dhe Jane ne gjendie pune
.per bisnese.Jane 8 Makineri per tu shi te.300 euro copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim