Makineri kafeje

Shitet nga: Teo 26 Maj 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Aparata kafeje me gjetona ideale per fabrika.makineria jep 7 produkte.dhe Jane te programume me leke shqiptare..makinerite jane ne gjendie pune..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim