Dyer per dhoma me modele dhe ngjyra te ndryshme

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Donii 04 Sht 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 960 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Përmet
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Dyer per dhoma me modele dhe ngjyra te ndryshme prodhojm dyr me qmime ne super zbritje. 60euro dhe 70euro
gjindemi ne Kosov po me porosi punojm edhe ne Shqiperi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim