Paisje per prerjen e mishrave dhe sallameve

Shitet nga: Kastriot 28 Gush 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Kurbin
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Esht ne gjendie te mir pune cmimi 300 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim