Njoftimet e kompanisë Publikuar: Tet 16 2021 11:13

Makinë qëndisje Janome Memory Craft 500E

EUR

Publikuar: Tet 16 11:13
Shikime: 2
Makinë qëndisje Janome Memory Craft 500E
Ekran me prekje me ngjyra të plota Funksionet e redaktimit në ekran përfshijnë zmadhimin/ zvogëlimin, rrotullimin, rrokullisjen, tërheqjen dhe lëshimin, harkun, kombinimin, kopjimin dhe ngjitjen, grupimin, paraqitjen e qosheve, qepjen me një ngjyrë, zmadhimin
Prerës automatik i fijeve
Fiksues i avancuar i gjilpërës
Madhësia maksimale e qëndisjes: 7.9 "x 11"
160 modele të integruara
Përshkrimi i linkut

Massive Electronics

Brand new
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione