Njoftimet e kompanisë Publikuar: Nën 05 2021 05:14

PolyScience Sistemi i gatimit me induksion komercial i kontr

EUR

Publikuar: Nën 05 05:14
Shikime: 1
PolyScience Sistemi i gatimit me induksion komercial i kontrolluar me temperaturë të kontrolluar Freak


Sonda e temperaturës me kapëse tenxhere, USB flash drive, këllëf mbrojtëse për udhëtim dhe ruajtje
Sonda e temperaturës me kapëse tenxhere^Kasë mbrojtëse për udhëtim dhe ruajtje^ USB Flash Drive
Përshkrimi i linkut

Massive Electronics

Brand new
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione