Publikuar: Tet 22 2021 12:54

Okazion 80000 Euro

EUR

Publikuar: Tet 22 12:54
Shikime: 1
Okazion !
Shitet shtepi private , vile dy kateshe ne hapsiren truall 500 m2
Vila eshte dy kateshe , kati i pare eshte ambjent shplodhes funksional , me ambjent te gjelberimi me garazh , me pus te tipit sonde , uje 24 ore
Kati i dyte ka 3- dhoma gjumi , sallon te madh , guzhine te kompletuar te kohes , 2 banjo dhe çdo dhom ka ballkonin e vete .
Bazamrnti i shtepise eshte projektuar per ndertese 4 kateshe .
Shtepija eshte me dokumentacion te rregullt ( leje legalizimi , certifikate pronesie )
Adresa : Njesia vendore Portez ne afersi te Komunes pran rruges nacionale Fier - Patos .

Te interesuarit te kontaktojne me kete numer telefoni : 0682417071 ( mund te kontaktoni ne whatsApp , Viber )
00306942838430 (Mund te kontaktoni ne whatsApp , Viber )
Çmimi 80 000 euro ( Çmimi i diskutueshem )
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione