servis elektroshtepiake

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: s.e.a service 03 Qer 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
ofrojm:
riparimin e produketeve elektro shtepiake te vogla dhe te medha si dhe televizor.
Montime kondiconeri.
Riparime eletrike.
Mund te na vizitoni dhe insta,fb dhe web

web: infosea.wixsite.com/website

insta: https://www.instagram.com/s_e_a_service/

fb: https://www.facebook.com/seaservice1/
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim