Radiobebe

Shitet nga: Radio bebi 09 Tet 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
SHitet radio per bebe e pa perdorur me ze dhe ndriçim nga dhoma ne dhome ka nje distance me shume se 10m. Shitet per arsye mosperdorimi. Vetem 1500 lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim