Ekspres kafeje

1 LEK

Shitet nga: Saimir 29 Tet 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Ekspres 2Gr dhe 3Gr bashk me mulli 450 lek copa.
Leaflet
Në fillim