Sobe

Shitet nga: altin 27 Nën 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

280 230 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
sobe me korent e gaz e firmes Gorex italiane dhe frigorifer i firmes Altus jane ne gjendje shume te mire 1 vit perdorim cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim