Kondicjoner 18 dhe 9 btu

Shitet nga: Fatmir 25 Nën 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes dy kondicjoner: 18btu dhe 9 btu ne gjendje te mire me cmim te arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim