Kondicioner. per. ngrohje

6 500 LEK

Shitet nga: altin 16 Jan 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Aparat per ngrohje. Dhe ventilim.cmimi 6500 leke. 0692290314
Leaflet
Në fillim