STUFE ME PELET me ajer 10KW HITI OXHAQE

Shitet nga: HITI Oxhaqe Dje 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 11 030 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

690 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Stufe me pelet me ajer 10KW

-Garancion 2 Vite
-Ngjyre e kuqe dhe krem

Shqiperi, Vore-Tirane (ne objektin e Bibaj Group) ; Sauk (rruges per TEG)
069 35 111 84
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim