Sobe me pelet

Shitet nga: Azis Zeqiraj 16 Tet 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 11 190 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Sobe me pelet 9 kw Centrometal ZS10. Soba eshte me 2 dalje ajri shtese per te ngrohur dhomat e tjera. Konsumi kg/ore minimal 0.68 kg- maksimal 1.98 kg. Dimensioni 935x280x935 mm. Ngroh siperfaqe deri 90 m². Ne gjendje perfekte, servis pastrim periodik i kryer ne kohe. Fshesa e perfshire. 2 vite e perdorur. Cmimi ne treg sot eshte 2 milion leke. Okazion 700 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim