SOBE ME PELET 25KW HITI OXHAQE

Shitet nga: HITI Oxhaqe Dje 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 290 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
AKSION - Sobe me Pelet - 1290 EURO

*Kapaciteti - 25KW
*Sobe me ngrohje qendrore
*Ngjyre e kuqe dhe krem

Shqiperi, Vore-Tirane (ne objektin e Bibaj Group) ; Sauk (rruges per TEG)
069 35 111 84
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim