Sisteme per Ambjente te Vogla Tregetare

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Albanian Contracting 29 Sht 12:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Per ambjentet e vogla rezidenciale sistemet moderne Carrier jane zgjedhja ideale per bizneset e vogla. Ofrohet komfort maksimal, cilesi per ajrin e ambjentit, kursim maksimal te energjise sikurse karakterizohen dhe nga nje koeficent performance SCOP dhe SEER teper te larte ne treg.

Albanian Contracting
Albanian Contracting është një ndërmarrje që meret me instalimet mekanike në godina social kulturore, industriale si dhe godina banimi. Albanian Contracting u krijua në janar 2008 dhe lindi nga bashkimi i dy ndërmarrjeve me eksperiencë në këtë drejtim. Nga Albania Distributor.sh.p.k. përfaqësuese eskluzive e kompanisë Carrier, kompania lider në botë në fushën e ajrit të kondicionuar dhe ALKO sh.p.k. e specializuar në fushën e projektimit dhe zbatimit tv punimeve mekanike. Karakteristika kryesore e ndërmarrjes është cilësia e punimeve për të cilën bëhet një punv sistematike duke rritur kërkesat në mënyrë të vazhdueshme. Grupi i punës përbëhet nga 24 specialistë ku bëjnë pjesë tre inxhiniere, dy ekonomiste dhe pjesa tjetër specialistë të zbatimit dhe të servisit. Gjithashtu kompania është e certifikuar sipas normës nga ISO 9001:2008. Në fushën e ajrit të kondicionuar këtu do gjeni zgjidhjen me optimale të shprehur në disa variante, realizimin korrekt të zgjidhjes së preferuar si dhe mbështetjen e vazhdueshme nga një servis i specializuar. Duke e lidhur cilësinë me ofertën këtu do gjeni dhe zgjidhjen më ekonomike, si në zbatim ashtu dhe në shfrytëzim. Kjo e dyta është dhe më e rëndësishme dhe këtu ne bëjmë diferncën me të tjerët, pasi cdo objekt shihet me seriozitet maksimal, duke i bërë studim të vecantë, për të arritur në përfundimin e duhur. Si rezultat i eksperiencës dhe marrëdhënieve të vazhdueshme me klientet tanë nga të cilët merren të gjitha të dhënat mbi impjantet e instaluara, është krijuar një ekip i aftë për të zgjidhur të gjitha problemet në këtë fushë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rrethi i Zogut Te Zi, Pall 127, Kulla 1, Tirane Tregoje në hartë
0694077711
http://www.carrier.al/
Albanian Contracting
0694077711


WhatsApp:
0694077711
Leaflet
Në fillim