Shitje dhe montime kondicioneresh

1 EUR

Shitet nga: ERNOLD 28 Maj 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Bejme te mundur shitjen dhe montimin e te gjithe llojeve te kondicionereve 7.9.12.14.18.24.48.btu .
Te gjitha llojet Me cmimet me te mira kondicioner 12000 btu me A++ inverter
18000 btu A++ inverter
24000 btu A++ inverter
Kondicioner Kollone per ambjente te medha .
Kasete me 2 dhe 4 drejtime ne varesi te ambjentit.
Sisteme Multi (1 motorr me 1.2.3.4.5 e me shume koka)
Me garanci dhe montim te perfshire .
Per me teper kontaktoni ne numrin e tel. 0698930449
Leaflet
Në fillim