Panele Diellore 200 Liter 750 Euro

750 EUR

Shitet nga: Panele Diellore 24 Shk 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Panele diellore per ngrohjen e ujit 200 liter, me dy pasqyra full extra blu 4m2, 750 euro.
- Prodhim i certifikuar Grek.
- Garanci 5 vjecare.

Ofrojme panele diellore per uje te ngrohte sanitar 160 lt, 200 lt, 250lt & 300 liter te pershtatshme per hotele, shtepi banimi, vila, restorante, bar kafe dhe per cdo nevoje tjeter qe ju keni.
- Kursim i garantuar i energjise elektrike.
- Produkte cilesore dhe te certifikuara Greke.
- Montim dhe mirembajtje e garantuar.
- Garanci 5 vjecare.
- Cmime te leverdishme, shumice & pakice.
Rruga Siri Kodra, Ish-Frigoriferi, Tirane
e-mail: eurosol-al@outlook.com
Tel: +355 68 2048301
Leaflet
Në fillim