OKAZION INVERTER KOLLONE 48 Btu 750 mije

750 LEK

Shitet nga: ERGI Sot 06:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet kondicioner INVERTER 48 BTU ne ftohje
dhe 50 BTU ne ngrohje , kollone marka GREE, 3-fazor
Cmimi 750 mije I padiskutushem
Per me shume info 0674881336
Leaflet
Në fillim