Nordica extraflame giusy plus

850 EUR

Shitet nga: Toni 25 Nën 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Model Tjeter
Sobe me pelet per 230m3 , shume pak e perdorur .
Marka Nordica e kanalizuar per dy ambjente me gjith tubat origjinal .
Leaflet
Në fillim