Ngrohse Silver Crest

2 990 LEK

Shitet nga: Planeti.Al 17 Nën 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

🔥 Ngrohese portative me telekomande 🔥
❌ Nga 4,490 leke ❌
✅ Per Vetem 2,990 leke ✅
🇩🇪🇩🇪 Produkt Gjerman , super cilesi 🇩🇪🇩🇪
🔥 Me ekran LCD qe tregon temperaturen e ambjentit dhe temperaturen e graduar.
✅ 1000-2000W ,
✅ Gradim temperature 6 - 38 °C ,
✅ Mbrojtje nga mbinxehja.
✅ Permasat : 20 x 33 x 13cm
✅ Rrotullohet deri ne 90°
❎Transporti ne Tirane kushton 200 Leke
❎Transporti ne rrethe kushton 300 Leke
Porosit tani 👇
☎Tel :068 344 0562
🛫 Transporti kudo ne Shqiperi , brenda 48 oreve .
Planeti.Al
068 344 0562
Leaflet
Në fillim