NGROHESE INFRARED PER BARE RESTORANTE SUPER OKAZIO

Shitet nga: .... Sot 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 280 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR   120 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
SHES NGROHESE INFRARED PER BARE RESTORANTE PER AMBIENTE TE BREDSHME DHE TE JASHTME.ESHTE SHUME EKONOMIKE.NGROH 30 DERI 40 METRA KAKROR.CMIMI 80 EURO.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim