Ngrohese Elektrike Aeroterm

7 999 LEK

Shitet nga: Aksesore.al 18 Maj 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ngrohese Qeramike Aeroterm
Ngrohesja eshte e pershtatshme per sezonin dimeror dhe veror.
E pershtatshme per ambient 50 m3
Mund ta perdorni per ngrohje/ftohje te zyrave apo dhomave tuaja.
Ndryshoni temperaturen nepermjet ekranit Led ose telekomandes!
Mbrojtje kundër mbixehjes.
Fuqia: max 2000 W
Dimensionet dhe pesha: 56 x 10 x 18,5 cm
Per me teper mund te na kontaktoni ne : 042253169
Aksesore.al
  Online
0035542253169

WhatsApp:
0035542253169
Leaflet
Në fillim