Kondicjoner Te Ri dhe te perdor

10 EUR

Shitet nga: Clima 04 Pri 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kondicjoner Pak te perdor dhe te ri Garanci transport cdo qyteti mbushje gazi riparime sherbime etj montime cmontim aspirime etj
Në fillim