Kondicionere MAXA ECO PLUS 12 000 BTU

67 999 LEK

Shitet nga: Aksesore.al 03 Qer 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
🔥Ngrohtesi dhe komoditet me Kondicioneret MAXA!
⏩ECO PLUS 12 000 BTU
💸Cmimi : 67,999 Leke
⏩Kondicionerët MAXA me gaz R32 sigurojnë performancë të lartë me kosto më të ulët.
🎁Garanci : 3 vite
🎁Mundesi pagese me keste 🥰
⚙️Instalim profesional brenda 3 oreve !

📲 Na kontaktoni në: 0692027109/ 042270998
💻 Vizitoni faqet e internetit për të parë produktet:
http://climacasa.al/
https://aksesore.al/SHTEPIA

Aksesore.al
0674032999

WhatsApp:
042253169
Leaflet
Në fillim