KONDICIONERE KOLLONE MARKA GREE 48.000 BTU

130 000 LEK

Shitet nga: ERI 20 Shk 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shes Kondicioner Gree kollone 48000 BTU inverter klasi A+ ne gjendje te shkelqyer mekanike dhe estetike
ideal per ambjente me siperfaqe te mesme dhe te medha. I surprizuar edhe vet nga fakti qe harxhon shume pak per fuqine qe ka . ne te ngrohte arrine max. 50 .000 btu . Punon ne tre forma
1. ne te ngrohte
2. ne te ftohte
3. thjesht si freskuse per qarkullimin e ajerit
Shitet nen vleren e tregut per arsye mbyllje aktiviteti per me shume informacion
1 milion e 300 mije

cel/whats up 0674881336
Leaflet
Në fillim