Kondicionera Aspirime kapa guzhine oxhaqe

1 LEK

Shitet nga: Bledi Meneri Dje 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kondicionera Te rinj dhe te perdorur Sisteme kondicionimi aspirimi oxhaqe kapa guzhine cmontime montime riparime mbushje gazi .
Bledi Meneri
  Online
0682002929


WhatsApp:
0682002929
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione