Kondicioner Toyotom 27/28 BTU on/off me garanci

450 EUR

Shitet nga: HD 24 Maj 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Toyotom 27 BTU ne ftohje
28btu ne ngrohje gaz 22 on/off ne gjendje sh te mire pune shitet me garanci dhe montim
garancia 2 sezone
cmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim