Kondicioner Profesional Italian AERMEC

3 EUR

Shitet nga: Jason Dje 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Njësi ndarëse
Efikasitet maksimal edhe në klimat me te ashpra
Prodhimi i nxehtësisë me temperaturë të jashtme nga -20 ° C deri 48 ° C

Sistemi i ndarjes me teknologjinë e inverterit DC në versionin e pompës së nxehtësisë. Njësi të brendshme për instalimin e shpërndarjes së ajrit të kondesuar që ju kërkoni.

Kapaciteti i ftohjes: 12.1 ÷ 28 kW
Kapaciteti i ngrohjes: 14 ÷ 30 kW
Ftohës R410A
Ftohje dhe ngrohje
Kompresor rrotullues inverter

Sistemi i ndarjes me gaz R410a dhe kontrollin e kondensimit, i përbërë nga një njësi në natyrë dhe një njësi e brëndshme me kanal të ulët ose me koka të larta (instalimi horizontal). Njësia në natyrë përdor teknologjinë e inverterit DC me 2 Helika, gjithashtu dhe njësia brëndshme. Kompresorët janë rrotullues. Funksionimi i sistemit menaxhohet përmes rregullimit të mikroprocesorit në serial jo polarizues në protokollin CAN BUS.
Jason
  Online
0683888880
Leaflet
Në fillim