Kondicioner Gjerman Pa Tuba ECCOWIND

7 000 LEK

Shitet nga: Planeti.Al 17 Nën 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 840 LEK / muaj

🇩🇪 Kondicioneri Gjerman Pa Tuba ECOWIND 🇩🇪
‼️ Super oferte 50% ulje vetem per 3 dite ‼️
❎❎ Ishte 👉14,000 Leke ❎❎
💥💥💥 Behet 👉 7,000 leke💥💥💥
🔷Per ambjente deri 35 meter katror
🔥🔥Me sistem EKO , i cili kursen energjine elektrike 🔥🔥
‼️ GARANCIA 12 Muaj ‼️
☀ Do te keni ngrohtesi ne dimer ☀🔥
❄❄ Gjithashtu Freski ne vere ❄❄
🔷 Opsion jonizimi per mos tharjen e ajrit
🔷 Mbulon deri ne 35 metra katror
🔷 Ekran dixhital
🔷 Gradim temperature
🔷 Mund te levizet lehtesisht ne ambjente te ndryshme
🔷 Fuqia ngrohjes 1100/2200 watt
🔷 Flete te levizshme per shperndarje te ajrit
🔷 Komandohet ne ekran ose me pult
🔷 Programuar gjithashtu me kohe
🔷 Kursyes numer nje i xhepit dhe energjise duke harxhuar sa nje ngrohese e vogel .
Porosit tani 👇
☎Tel :068 344 0562
🛫 Transporti kudo ne Shqiperi , brenda 48 oreve .
Planeti.Al
068 344 0562
Leaflet
Në fillim