Kondiciner muror

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Albanian Contracting 29 Sht 11:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Kondicioner Toshiba Inverter murale -Hi Wall
Albanian Contracting
Albanian Contracting është një ndërmarrje që meret me instalimet mekanike në godina social kulturore, industriale si dhe godina banimi. Albanian Contracting u krijua në janar 2008 dhe lindi nga bashkimi i dy ndërmarrjeve me eksperiencë në këtë drejtim. Nga Albania Distributor.sh.p.k. përfaqësuese eskluzive e kompanisë Carrier, kompania lider në botë në fushën e ajrit të kondicionuar dhe ALKO sh.p.k. e specializuar në fushën e projektimit dhe zbatimit tv punimeve mekanike. Karakteristika kryesore e ndërmarrjes është cilësia e punimeve për të cilën bëhet një punv sistematike duke rritur kërkesat në mënyrë të vazhdueshme. Grupi i punës përbëhet nga 24 specialistë ku bëjnë pjesë tre inxhiniere, dy ekonomiste dhe pjesa tjetër specialistë të zbatimit dhe të servisit. Gjithashtu kompania është e certifikuar sipas normës nga ISO 9001:2008. Në fushën e ajrit të kondicionuar këtu do gjeni zgjidhjen me optimale të shprehur në disa variante, realizimin korrekt të zgjidhjes së preferuar si dhe mbështetjen e vazhdueshme nga një servis i specializuar. Duke e lidhur cilësinë me ofertën këtu do gjeni dhe zgjidhjen më ekonomike, si në zbatim ashtu dhe në shfrytëzim. Kjo e dyta është dhe më e rëndësishme dhe këtu ne bëjmë diferncën me të tjerët, pasi cdo objekt shihet me seriozitet maksimal, duke i bërë studim të vecantë, për të arritur në përfundimin e duhur. Si rezultat i eksperiencës dhe marrëdhënieve të vazhdueshme me klientet tanë nga të cilët merren të gjitha të dhënat mbi impjantet e instaluara, është krijuar një ekip i aftë për të zgjidhur të gjitha problemet në këtë fushë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rrethi i Zogut Te Zi, Pall 127, Kulla 1, Tirane Tregoje në hartë
0694077711
http://www.carrier.al/
Albanian Contracting
0694077711


WhatsApp:
0694077711
Leaflet
Në fillim