Kaldaje me Pelet

2 500 EUR

Shitet nga: Eri 04 Tet 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Kaldaja eshte perdorur vetem 2 sezone dimri dhe mbulon nje siperfaqe 220-250m2 permes radioatoreve ose fancoil-ave me fryrje. Kaldaja eshte prodhuar ne Itali dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe estetike.
Kaldaja ka rendiment te larte 0.95 dhe eshte ideale per vendet e ftohta. Manuali me poshte (fq 28) jep detaje teknike per kaldajen si dhe cmimin origjinal.

http://www.vibrok.it/wp-content/uploads/delightful-downloads/Vibrok-Catalogo-Linea-Riscaldamento-2018.pdf

http://outletpiastrelle.it/caldaia-a-pellet-riscaldamento-e-acqua-sanitaria/843-caldaia-emy-compact-15-a-pellet.html#/475-allestimento-riscaldamento_e_acqua_sanitaria
Eri
Leaflet
Në fillim