HITI Oxhaqe

Shitet nga: HITI Oxhaqe Dje 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
HITI OXHAQE

1. Oxhaqe dekorative dru
2. Inserte - kamina montues
3. Oxhaqe elektrike
4. Biokamina
5. Soba dhe kalldaja
6. Aksesore

Tel: 069/35 111 84 ; 068/20 457 52

Adresa: Vore-Tirane (ne objektin e Bibaj Group), Sauk (rruges per te TEG-u)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim