HITI OXHAQE - Sobë me furrë dhe vatër gatimi

Shitet nga: HITI Oxhaqe Sot 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 370 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

295 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
- Sobë me furrë dhe vatër gatimi
- Kapaciteti 11-15KW
- Dimensioni i furrës: 40x49 dhe lartësia 21.5
Oferta vlen prej dates 05/01/18 - 15/01/18
Adresa:
SHQIPERI, Vore-Tirane (ne objektin e Bibaj Group) ; Sauk (rruges per TEG)
📞069 35 111 84 ; 📞068 20 457 52
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim