HITI Oxhaqe Dekorative

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: HITI Oxhaqe Dje 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve.

1. Oxhaqe Dekorative
2. Insertie - oxhaqe montues
3. Oxhaqe elektrike
4. Biokamina
5. Soba me dru dhe pelet
6. Kalldaja me dru dhe pelet
7. Qynga (tuba) te thjeshta dhe me izolim
8. Aksesore

Tel: 069/35 111 84 ; 068/20 457 52
0038644/571-572
Adresa: Vore-Tirane (ne objektin e Bibaj Group)
Sauk (rruges ne tek TEG-u)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim