freskuese marka sharpsuperdelux proces automatic.

100 EUR

Shitet nga: freskuese sharpsuperdelux 20 Maj 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
freskuese marka sharpsuperdelux proces automatic.Freskuese ne gjendje super perfekte pune me flete metalike e firmes super deluxe me proces automatic me tre shkalle shpejtesie...1.2.3............................. 62 w e gradon 10 - 20 - 30 - 40 - 50 - 60 minuta sipas deshires dhe fiket automatikisht vete.....ose e gradon tek regjimi pa limit....poshte tek bazamenti eshte e paisur me rrota te vogla te padukshme levizese.....//// e perdorur vetem nga nje zonje shume e pasur ne itali.....te telefonoje kush eshte i interesuar jo kurioz dhe humbes kohe.....cmimi 100 euro i diskutueshem....0693959333.....
freskuese sharpsuperdelux
0693959333
Leaflet
Në fillim