Kondicioner A.S Clima

65 000 LEK

Shitet nga: Miri 27 Maj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Shitet kondicioner Inverter A.S Clima, 32 BTU ne ngrohje dhe 24 BTU ne ftohje. Shitet per arsye mos perdorimi.
Miri
0692726639

Viber:
-

Skype:
-

WhatsApp:
-
Leaflet
Në fillim