Sobe druri

Shitet nga: Enri 29 Pri 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Soba eshte ne gjendje te mire me kemje te bukura.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim