Shitet sobe ngrohje me gaz

Shitet nga: Elvira 14 Mar 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet soba ne gjendje shume te mire me tre vatra shume pake e perdorur. Shitet se bashku me bombulen.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim