Kondicioner

Shitet nga: Armand 29 Nën 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 8 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet nj Kondicioner 32Btu. N gjendje t mire Pune CMIMI I diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim