Kalorifer Siemens.

Shitet nga: Kalorifer 15 Dhj 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet kalorifer Siemens. Ne gjendje perfekte kalorifer eshte 12 fletesh. Eshte origjinal Siemens me vaje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim