Dy kondicioner te perdorur sapo ardhur nga italia

Shitet nga: gjergji 11 Tet 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes 2 kondicioner shum te fuqishme marka Riello per ambiente te medha cemimi shum i arsyeshem per me shum informacion tel 0675610571 ose 0693340026
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim