dush diellor

Shitet nga: Ledi banaj 22 Korr 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet dush diellor per arsye mos perdorimi i perdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim