SOBE KALDAJA ME DRU

700 EUR

Shitet nga: Shitet 18 Shk 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Shitet soba kaldaja me dru
20 kw ka furre dhe suprine per gatim
Sobat jane te reja dhe te pa ndezura
Te prodhuara ne Bosnje.
Leaflet
Në fillim