Soba per lokal

250 EUR

300 EUR

Shitet nga: Kadafi Sot 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
2 Soba per lokale te medha jan pak te perdorura dhe ne gjendje perfekte si te reja. Shiten per arsye mosperdorimi. Jane te kompletuara dhe me bombul gazi. Te dyja.
Leaflet
Në fillim