Okazion!!! Sobe me pelet

750 EUR

Shitet nga: Ergent 20 Nën 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 11 100 LEK / muaj

Shitet sobe me pelet okazion!!! Soba vetem 3 muaj e perdorur me cmim blerje 850 euro. Fuqia e sobes 11.3 kw eshte mjaft praktike dhe me rendiment te larte ne ngrohje per ambiente te medha 70 - 100 m2. Cmimi 750 euro i diskutueshëm. Per cdo info nr. Tel 0674834422
Leaflet
Në fillim